24. detsember 2019

Juubelikuu november

Ikka on nii, et tiirutad ümber päikese ja aeg möödub iga aastaga aina kiiremini nagu karuselli peal on minulgi  kokku saanud 50 täisringi. Kaksikõe Liiaga kokku 100. Ikka koos, koos, koos. Nii tore kui isegi meie kallis vnõde Tiiu imestas, et juba olemegi poolsada. Jah oh seda rüümu, õnne, et oleme koos. Meie pere on suur ja meil on lapsi 6 (7), kellest 5 poissi ( ja1 poiss jälgib meid inglina taevast) ja 1 tüdruk, kelledel veel lapsi kokku 6. Ehk lapselapsi on kolm poissi ja kolm tüdrukut. Oleme rikkad ja mina olen tänulik elus olnud võimaluse eest. 23.11.2019 sai kõik lähemad sugulased, sõbrad kokku kutsutud ja Kochi Aitades korralik juubelipidu maha peetud. Sai süüa, juua, tantsida ja laulda. Aitäh teile, kes kohale tulite või töö juures, fbs õnne soovisid. Tunne 50sena on väga hea. Eriti koos teiega. Elu on ilus ja elamist väärt.  Mul on rohkelt kogemusi, mälestusi, õppetunde ja rõõme.
1.11. sai mul täis 20 aastat. Naersin, et 20 aastat ja ei midagi, ikka sõidan bussiga. Takso Tiia. Pakkusin töö juures kooki ja isegi abilinnapea käis õnnitlemas lilledega. Aeg kaob, ininesed tulevad ja lähevad  mõni on rahil, mõni tänulik, kuid alati on mingi väikene osa selliseid kliente, kes pole mitte kunagi rahul ja kaebavad või kirjutavad halvasti aga mia teha. Taksoteenust nad kasutavad ja kui ei meeldiks või ei sobiks see  teenus, siis nad ei sõidaks. Aastatega on tingimusi, seaduseid ja määruseid muudetud, oleme taksokaarte välja vahetanud ja ka ühistransport on muutunud paremaks ja kättesaadavamaks aga invatakso teenuse vajadus ei vähene. Raha vajadus kasvab ja aina tuleb juurde uusi abivajaid ning palju on eakaid, sest elame riigis, kus eluiga pikeneb ja elanikkond vananeb. Teeme töld parimal viisil nii meie, sotsiaaltöötajad, taksojuhid, dispetserid kui ka AS Tulika Takso juhtkond, kes osales riigihankel, ostis juurde uued kaasaegsed sõidukid, milke tulemusel on teenus turvalisem ja parem.
Veel jäi novembri keskpaika minu puhkus. Egiptus ja Iisrael, Jerusalemm. Sellest kirjutan eraldi postituses. See oli üks sügava mõttega reis, mis mulle palju häid kogemusi andis.
Veel käisime sotsiaaltöötajatega Rekvere linnas tehtavaga tutvumas ja ameti hoolekande osakonna töötajatega olime 2 päevasel väljasõidul Pärnus.
Palju tehtud, nähtud, kogetud.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...