14. september 2016

Astangul toimub töölaat erivajadustega inimestele 29.09.2016

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus ja Eesti Töötukassa korraldavad 29. septembril kell 10-14 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn) töölaada erivajadustega inimestele.

Töölaat on avatud üritus, kuhu lisaks erivajadustega inimestele oodatakse ka neid ühendavaid liite, ühinguid, seltse ja kõiki teisi teemast huvitatud inimesi, vajadusel ka koos saatjaga. Töömess on tavapärasest mõnevõrra erinev, sest lisaks ettevõtete ja vabade töökohtadega tutvumisele, on külastajatel võimalus ettevõttes tehtavat tööd ka kohe kohapeal järgi proovida. Näiteks puhastusteenuseid pakkuv ettevõte võtab kaasa puhastusteenindaja töövahendid ja töölaada külastajad saavad katsetada, kuidas see töö neile sobida võiks jms. Lisaks tööandjate ja potentsiaalsete kandidaatide kokkuviimisele tutvustatakse Töölaadal Töötukassa tööandjatele mõeldud teenuseid ja Astangu keskuse olemust.
Tööandjatest on seni kinnitanud oma osalemise näiteks HKScan Estonia, Swedbank, Selver, Baltic Restaurants, ISS, SOL, Hiiekivi OÜ jt. Lisaks on oma võimalusi tutvustamas Astangu kaitstud töö töötoad. Palun levitage infot ka oma kanalites :)
Kontakt: Triin Juss, tööhõiveosakonna juhataja

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, triin.juss@astangu.ee , tel 687 7285

Kommentaare ei ole:

Õed Aafrikas ehk Tuneesia kultuurireis 1.

Oli see vast elamus. Tahan reisile. Tuneesiasse läheks küll veel tagasi. Randadese puhkama, linnadesse rändama, kõrbeluidetesse päikest ja l...