3. juuni 2023

Õed Aafrikas ehk Tuneesia kultuurireis 2

 1. päev, 28.04.2023

Saan Tiiuga kokku veidi enne kella 13 Tallinna Lennujaamas. Oleme õnnelikud ja lennukis satume istuma Tiiu paar rida taha poole. Otselend kestab 4,5 tundi ja siis me jõuame Aafrikasse. 

Germalo: 1. päev. Otselend Tallinn-Hammamet kell 15.25-17.30. Majutume mereäärses resort hotellis Mouradi Palae***** Õhtusöök hotellis. 

Tuneesia lennujaamas vahetame raha. Mul on sularahas 425 eurot ja ma vahetan need ära, sest see mis jääb alles saame reisi lõpus tagasi vahetada. Saan suure paki kohalikku raha. Buss viib meid lennujaamast hotelli. Ilm on soe ja puhub mahe tuul. Kui lennujaamas oma reisikava saime, sisi seal kaantevahel olid märgitud meie istekohtadeks 25, 26. See tähendab, et kõik reisijad istuvad bussis samadel kohtadel. See on väga hea, sest nii jääb ära igasugune trügimine ja kohtade valimine. Kõik reisijad istuvad kindlatel istekohtadel. Vaatame toad üle ja meie jääme rahule. Hommikul vara on väljasõit. Õhtusöök on hea aga nende koristusstiil jätab muidugi soovida. Meil on 2ne tuba, mina magan ukse pool ja Tiiu akna pool. Öö möödub kiiresti, sest hommikul on vara äratus.  Õhtul käisin ujumas Vahemeres. Vesi oli soojem. 21 C aga tuul oli tugev. Mõnus. Supid on väga maitsvad.
Kommentaare ei ole:

Automatk Tallinnast Hispaaniasse ja Portugali 7

  7. päev - 16.juuni 2023 Ärkame, sööme saia ja joome kohvi ja alustame sõitu. Käime hommikul jaultamas mere ääres Lõuna ajaks otsime ühe il...