23. mai 2015

Arkoga kalale ehk hilinenud sünnipäeva kingitus kahele

Arkoga kalal käidud 3 korda Oxforellis. See kingitus oli tegelikkuses mõeldud 17.juuliks 2014 aga ... tervis on kõige tähtsam ja nii see terviseparandamise aeg kulus suvest sai sügis ja just nüüd oli see parajalt mõnus ja vaba nädalavahetus, et Arkoga kalale minna. Leppisime kokku, et kuna see kingitus oli kahele, siis läheme vaid mina ja Arko. Kokkuvõttes oli see esimene kala, mille Arko püüdnud on ja maitses suurepäraselt. Ilm oli ka täitsa normaalne ja oluliselt tuulevaiksem, päikesepaistelisem ja soojem, kui meil Kakumäel. Ostsime Peetri selverist kaasa Tartu limonaadi ja tankisime auto ära. Mõnus oli olla Oxforellis. Tutvuda saad menüüga ja tingimustega siit (LINK)  

Oli kena kevadpäev, meeldiv teenindus aga Arko sai oma 1. kala (1,1 kg forelli purika) ja otse loomulikult tegin mina selle kõige raskema töö ära - tõstsin kala kahvaga veest sillale. Kokapoiss viis selle kööki, kaalus ära ja pani suitsuahju. Söök maitses hästi ja jalutasime seal peale sööki veel päikesepaistel. Oi kui tore on puhkepäevadel lõdvalt võtta ja elu nautida. Kalapüügis oli teisigi ja ka neil näkkas, pidevalt veeti kalu välja. Arko jaoks oli õng pikk aga see ei sega õigel kalamehel suure kirega kalu püüdmast. Ma küll olin valmis, et kes keda st. kui Arkol oleks jõudu väheseks jäänud või kala oleks tasakaalust välja viinud, siis ma on jõuga appi tõtanud. Aga Arko sai  kala õnge otsa ja nüüd on ainult tõestuseks fotomaterjal. Ja kes mind tunneb ja teab, siis mul on vaja ikka lilli ja putukaid ka  pildile püüda. Head isu!Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...