6. jaanuar 2016

Head uut aastat! 2016.aasta on saabunud

Sellised need jäädvustused ilutulestikust tulid. Pigem nagu tähesadu. No ei olnud seda jaksu rohkem teha fotosid. Meil oli tore aastavahetus. Külm oli, köha oli ja meil oli ka külalisi. Väike Liisa Maria jäi õues magama aga poole pisem Fredy Markus tegi nii valju kisa, et tema emme Tiina ta tuppa viis ja nii see issi Imre seal tühja vankriga jalutas. Meie nautisime tuledemänge, jõime shampust ja soovisime head uut 2016.aastat! Tervist ja rõõmu ja õnne! Soovivad Tiia ja Arko














Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...