25. märts 2018

Meie reisiblogi: kõik teed viivad Rooma ja Arkoga Arco linna 1

1. päev, esmaspäev, 3. juuli 2017. On puhkus ja jälle asume teel. SElle reisi teed viivad Tallinnast Rooma ja Vatikani ning mõte on, et üks pilt räägib rohkem kui 100 sõna. Oleme jätnud piisavalt aega kohale jõudmiseks ja puhkuseks oleme juba märtsis broneerinud Arco linnas (Itaalia põhjaosas Garda järve ääres) 4 ööks endale korteri. Eks me natuke ärevuses ole, sest booking.comi lehel näitas küll, et tegemist on ligipääsetava korteriga aga täpsemad asjaolud selguvad alles koha peal. Sinna on plaanis jõuda 5 päeva pärast. Seniks kulgeme Itaalia poole. Vahepeatustega Saksamaal ja Austrias.
Asjad said peale ja kodule ütlesime tadaa... Tallinnas on sooja +15C ja kell 10.10 on minek. Kl 13.40 jõudsime Lätti. Pikniku teeme mere ääres Limbazis. Söögiks on Pärnust kasa ostetud kana, ahjukartul ja kartulisalat. Igaühele ikka tema maitseeelistuste järgi. Sõidame edasi POola poole ja kl 16.40 ajal jõuame Riiale lähistele, kus teeme kohvipausi, et edasi Leetu sõita. Kl 17.25 oleme Leedus ja Kaunase all saame kihutada kiirteedel 130ga. Aga seda ainult 20 km ja siis pöörame jälle kõrvalteele. Kl 21.20 jõuame Poola. PÄeva eesmärk on täidetud. Oleme 4 riiki jõudnud. Kuna Poolas on kell tund aega nihkes, siis parklasse jõuame kl 23.54 eesti aeg aga Poolas on kell 22.54. Päeva läbisõit 814 km.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...