31. mai 2018

Maikuu täis lilleilu koos kassikesega

Maikuu on kuidagi kiirelt otsa saanud aga pole siin midagi imestada kui sellest 3 nädalat olin kodus voodis ja taastasin oma operatsioonist. Emadepäeval sai koos lastega veedetud ja rõdule lilleilu tehtud. Maikuuks tuli meile ka Liisa Maria ja Mari-Liisi kass. Pakume Kiisumiisule hoiukodu , sest Renel ilmnes kassiallergia ja see oli kõige valutum variant. Aga see tundus meile nii. Tegelikkuses läks teisiti, sest kassiemme Liisa Maria ei suutnud kuidagi leppida, et tema lemmikloom nüüd vanaema kass on. Lapsuke valas isegi suuri solvumispisaraid ja sõnul isegi öösel unes kass, kass. Samas kass tunneb ennast hästi. Magab päeval lastetoas, mis nüüd kannab nime kiisude tuba. Aga öösel jookseb ringi ja kraabib tugitooli. Mari Liis tõi ka kassile jalutusrihma, ronimispuu, söögid ja pissipoti. Kassil hea elu.
Taastumiseks kasutasin rõdu, kus sai lugeda Mihkel Raua eestlase käsoraamatut meie harjumuste ja uskumustest ja sain võtta päikeseteraapiat. Mõnus.
Läksin tööle peale 4,5 nädalat haiguslehel olemist. Esimesed päevad olud üsna väsitavad aga inimene harjub kõigega. Osalesin ka meeskonnatöö koolitusel. Sõitsime maale ja nuusutasine kevadet, jalutasime linnulaulu saatel ning söötsime sääski. Selle aasta esimene grill sai ka tehtud ja maitses hästi. Eriti veel peale pikka, st mitu nädalat kestnud dieeti. Arko ema tegi ka head ja paremat sööki. Rabarberikooki. Nämma.
Lapselastega käisime mänguväljakutel ja uut IDkaarti käisin taotlemas. Järjekord oli pea 2 tundi pikk aga kätte sain dokumendi u poole tunniga, sest läksin enne avamist kohale.  Veel jõudsime Tallinna Invaspordiühingu liikmetega tutvuda Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu rehabilitatsioonikeskusega , sh liikumispuudega inimeste treeningsaaliga. Jah kes teeb, see jõuab.
Arst lubas ka jalgrattaga sõitmas käia aga hoiatas, et hoidumine maastikul sõitmisest. Mõnus on jälle tavainimese elu elada. Nüüd teeme juba puhkuseplaane, sest nädala pärast asume teele. Hispaania ja Portugal ootavad. Tahan, tahan, tahan reisile. Seniks teeme tööd ja näeme vaeva ja siis tuleb puhkus soojale maale. Elu on ikka lill.

Kommentaare ei ole:

Automatk Tallinnast Hispaaniasse ja Portugali 7

  7. päev - 16.juuni 2023 Ärkame, sööme saia ja joome kohvi ja alustame sõitu. Käime hommikul jaultamas mere ääres Lõuna ajaks otsime ühe il...