26. detsember 2020

Reisiblogi: Automatk Soome ehk autoga polaarjoone taha 6

 6.päev - 25.juuli 2020, laupäev

On laupäev ja see on meie reisi eelviimane päev. Sõidame Oulu linna, tangime ja läksime kaubanduskesusesse sööma pizzat. Käime poodides ja sõidame lõunapoole. On pilves ja sajab. Süidame Jyvaskylasse ja peale seda Lahtisse. Sinna me veel ei jõua. Öö veedame rahvuspargis. On rahulik ja mõnus olla. Asjad kokku ja jälle teele. Läbisõit 616,8 km.  












Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...