29. veebruar 2016

Hea teada: Tallinn avas uue sündmuste- ja huvitegevuse portaali huvi.tallinn.ee

Selline tänane uudis Raepressilt:

Tallinna linn avas uue sündmuste- ja huvitegevuse portaali huvi.tallinn.ee

 Tallinna linn avas internetis uue pealinna kultuuriüritusi, vaba aega ja erinevaid sündmusi kajastava infoportaali huvi.tallinn.ee.  Tallinna Linnakantselei eestvõtmisel ja tellimusel loodud sündmuste ja huvitegevuse portaali http://huvi.tallinn.ee kaudu saab iga eesti keelt kõnelev huviline hõlpsasti teada, mida huvitavat Eesti pealinnas parajasti toimub.
 
Infoportaal lihtsustab ja avardab nii pealinlaste kui linnakülaliste võimalusi leida üles just talle sobiv sündmus. Lisaks sündmustele on infoportaalis oma koht ka huvitegevustel – sealt on võimalik leida mitmesuguste treeningute, ringide ja laulukooride toimumise aegu jms. Portaalis on märkimisväärne osa ka Tallinnas asetleidvatel tasuta sündmustel.  Tallinna Linnakantselei teabeosakonna juhataja Elo Eesmäe märkis, et kuna Tallinnas toimub iga päev väga palju erinevaid ettevõtmisii, siis tekkis vajadus ühe keskse infoportaali järele, kust linlased ja linna külalised saaksid omale sobiva ürituse või tegevuse leida ning võimalikult lihtsalt ja kiiresti vastavad valikud teha.
Portaal annab võimaluse ürituste korraldajatel ja kõikidel soovijatel registreerida end andmebaasi kasutajaks ning oma ettevõtmisi  ja huvialategevusi linnakodanikele nähtavaks muuta. „Huvi.tallinn.ee on kaasaegne meediavahend, mis erineb vanast sündmusteportaalist eelkõige oma süsteemsuse ja funktsionaalsuse poolest," ütles Eesmäe. „Loodame, et uue portaali külastamine saab inimestele heaks harjumuseks ning igaüks leiab siit omale meelepärase ürituse. Samuti on kõik oodatud postitama uude portaali oma sündmusi või huvitegevusi.“  Uuele lehele saab sisse logida ID-kaardi või mobiil-ID abil, praegused kasutajatunnused uuel lehel ei kehti.
Vana veebiaadressil http://kuhuminna.tallinn.ee/ asuv Tallinna sündmuste infoportaal suletakse täna.
Lisaküsimused edastage palun aadressile huvi@tallinnlv.ee.

 

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...