21. detsember 2009

Tööpakkumine finantsjuhile

TPIK võtab seoses töömahu suurenemisega tööle
FINANTSJUHI

Tallinna Puuetega Inimeste Koda on aastal 1997 loodud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on kaitsta ja esindada puuetega inimeste huve Tallinna tasandil. Koda on katusorganisatsiooniks 22le puuetega inimeste ühendusele Tallinnas. Koja peamised tegevusvaldkonnad on: invapoliitika kujundamine Tallinna tasandil, liikmesorganisatsioonide nõustamine, informatsiooni jagamine, Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuse haldamine, puuetega inimestele suunatud teenuste pakkumine ja projektide läbiviimine.

Tööülesanded:

  • raamatupidamise ja palgaarvestuse korraldamine
  • projektide finantsalane aruandlus ja järelvalve
  • finants-, maksu-, statistikaaruandluse ja majandusaasta aruande koostamine
  • finantsplaneerimine ja -kontroll
  • jooksvate küsimuste lahendamine
Nõudmised kandidaadile:
  • raamatupidamis- või finantsalane haridus ja varasem töökogemus
  • bilansivõimelisus
  • ausus, korrektsus, aktiivsus
  • arvuti kasutamise oskus (Merit, Excel, Word jne)
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus mittetulundussektoris
  • vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Omalt poolt pakume:
  • töötulemustele vastavat töötasu
  • arenevat ja töökat kollektiivi
Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 10. jaanuariks 2010 aadressil: tauno@tallinnakoda.ee

Lisainfo: Tauno Asuja, tegevjuht
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Endla 59, 10615 Tallinn
Telefon: 655 4161, 52 56 560
E-post: tauno@tallinnakoda.ee

Kommentaare ei ole:

Puhkus Kanaari saartel - Gran Canaria 8

 8. päev - 6.11.2023 Ja ongi käes viimane hommik. Sööme kõhud täis. Võtame kohvrid ja lahkume hotellist. Buss ootab meid kl 10.45. Lennujaam...