19. juuni 2010

Suvepäevad Käsmu rannas


Taas kord on suvi ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit peab oma üle-eestilisi suvepävi. Eile siis said need suvepäevad alguse ja juba esimeste hetkedega sai selgust, et need olid sisukad ja töised. Rahvast oli territooriumil laiali ja kui kõik kokku tulid europarlamendi saadik Indrek Tarandit kuulama, siis sai meid paarsada kokku. Ka Swedbanki töötajate ettekanee oli sisukas ja asjalik ja ilmekad olid ka küsimused, mida esitati. Eks vanemate inimeste jaoks on see euro tulek keeruline ja kahju loobuda oma rahast - eesti kroonidest. Pangaprouad üritasid neid eelaimdusi hajutada ja selgitasid pikalt ja laialt. Õhtu poole oli grill ja siis sättisimegi end Tallinna poole teele. Tore oli näha sõpru ja tuttavaid, kelledega vaid paaril korral aastas kohtume. Loodan, et ilmataat vingerpussi ei keera ja vihmaga rohkem ei üllata. Ja veel jäi ära märkimata, et lisaks liidu tegevtöötajatele oli neile abiks jälle uusi vabatahtlikke, kes selles suures peres ringi sebisid...

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...