14. november 2012

Tasuta ühiskaart 65+ Tallinna inimesteleTallinnas asuvad Eesti Posti kontorid väljastavad 65-aastastele ja vanematele isikutele Ühiskaarte tasuta.
Üle 65 aasta (k.a. 65) vanused isikud saavad Tallinna postkontorites (v.a. Lennujaama postkontor) Ühiskaardi ja kaardi isikustamise tasuta, alla 65-aastased peavad kaarti postkontorist ostes tasuma kaardi väljastamise eest 2 € ja lisaks 1 € kaardi isikustamise eest. Isikustada saab tasuta siit. Ühiskaarte müüjad leiad siit.
 „Üle 65 aasta vanused isikud saavad tasuta kaardi koos isikustamisega üksnes Tallinna postkontoritest ja  kindlasti tuleb postkontorisse kaasa võtta isikut tõendav dokument,“ rõhutas Tallinna Transpordiameti juhataja Andres Harjo. „Teistes müügipunktides väljastatakse kaart neile teistega võrdsetel alustel, s.t eelpool nimetatud tasu eest.“ „Juba praegu ühistransporti tasuta kasutavad üle 65 aastased ei ole kohustatud oma sõitu Ühiskaardiga valideerima, kuid transpordiamet loodab, et nad ühistranspordikasutuse statistika ja selle abil liinivõrgu ja sõidugraafikute parendamise huvides seda siiski teevad,“ ütles Harjo. „Kuna järgmisest aastast on kõikidele tallinlastele ühistransport tasuta, siis ei tasu jätta Ühiskaardi soetamist aastalõpu saginasse, soovitas Harjo.
Pildid pärinevad siit.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...