16. aprill 2011

Vabatahtlike tutvustus: Saksamaa

Üks tore traditsioon on need Eestis töötavate vabatahtlike kultuuriõhtud, mille algatajaks oli meie oma vabatahtlik Renata, kes on meil juba 3s ja tulnud meie juurde Ungarist. Paar pilti ka seda meie Saksa õhtut ilmestama. Selkorral olid meie publikuks inimesed nii agarad kommenteerijad, et Vera sai vähe kaasa rääkida, ohtasti oli küsimusi ja neid vastajaid, kes juba seal maal käinud ja kibelesid oma kogemusi vahetama. Tore oli ikka kuulda tema lugu ja vabatahtlikku tööd tuli ta siia tegema kohe peale keskkooli lõpetamist Tallinna Kiikhobu lasteaeda. Veera tehtud õunakeeks oli suurepärane ja suus sulav maius.

Saksa kultuuriõhtu toimus Tallinn a Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses, kolmapäeval, 13. aprillil kell 16. Kultuuriõhtu läbiviijaks oli Saksamaalt pärit välisvabatahtlik Vera Surall, kes on Euroopa Vabatahtliku Teenistuse raames Kiikhobu lasteaias vabatahtlikku tööd tegemas. Vera Surall tutvustab kultuuriõhtul oma sünnimaa ajalugu, kombeid, toitumistavasid, muusikat jm. Koos vaadatakse slaidishowd, videosid ja kuulatakse muusikat. Osavõtt on tasuta ja üritus tõlgitakse inglise keelest eesti keelde.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...