16. oktoober 2012

Hooldajate infotund 17.10.12Omaste hooldajad saavad kokku 17.oktoobril 2012 ikka samal kellaajal algusega 13.00 ja samas kohas - Endla 59 (Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses). Meile tuleb külla Eesti Haigekassa Harju osakonna usaldusarst Mall Vahtra. Kindlasti tule kuulama, mida esineja räägib hooldusravist see on üks olulisemaid teemasid meie jaoks. Saame teada, et haigekassa abivahendi, meditsiiniseadme kaart läks digitaalseks (palun mitte segamini ajada sotsiaalosakonna poolt väljaantava abivahendi kaardiga!) ja kuidas see toimib. Saame nõu ravimite valimisel apteegis ja muud vajalikku. Peale esinemist arutame ühiselt jõulukuu kokkusaamise korraldamist ja jagame mõtteid järgmise 2013.aasta tegemiste kohta.
 Rõõmsate kohtumiseni ..... ja võtke kaasa ka oma tuttav omastehooldaja!
 Lisainformatsioon: Pirjo Vaarmaa, projektijuht, MTÜ Inkotuba tel 55500290, pirjo@inkotuba.ee,  koduleht: www.kuivaks.ee  Omastehooldajad saavad kokku 2012.a.iga kuu kolmandal kolmapäeval, üritus on tasuta, etteregistreerima ei pea, kestus 2 tundi. Kooskäimisi toetab Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...