6. oktoober 2013

Sügisene jalutuskäik, kampaaniast ja loojanguvärvidest

Nädalavahetus on enda ja pere pärast. Laupäeval tegime Haabesrtis lahti valimiskampaania telgituuriga Nurmenuku ees ja jätkame veel õhtuti ja nädalavahetustel. Ilm on eriliselt päikeseline ja soe. 


Meie linnaosa Haabersti rahval on meri, Harku järv, loomaaed, vabaõumuuseum, mitu ujulat, tiik, spordiklubid, vaba aja keskus, sotsiaalkeskus, automuuseum on ka. Lisaks veel mitu kaubanduskeskust, palju mänguväljakuid ja jalgratta teid. Kui ainult kõnnitee servad nii vanaaegselt kõrged poleks ja jalgrattateed oleks ühendatud mitmes suunas. Muudame linna paremaks kõikide jõuga.

Pühapäeva sisustasin hommikuste pannkookidega ja sellele järgnes linetantsutrenn Kaie Segeri juures Nõmmel. Siis läks ilm selgemaks, päike ilmus taevasse ja otsustasime võtta ette väikse jalutuskäigu sügises Kadriorus.



























Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...