30. august 2010

Pühapäeval sotside volikogus

Olin minagi eile kohal külalisena. Palju mõtteid, arvamusi ja suu putaks rääkimisi. Tundub, et see oli vajalik ja asjalik kogemus ka minu jaoks. Nüüd on asjad arusaadavamad. Eks näis, mis nüüd oktoobrikuuni saama hakkab. Koostöö on ka poliitikas vajalik. Aga enamus on ära öeldud Postimehes. Sotsiaaldemokraatlik Erakond otsustas tänasel volikogul, et 16. oktoobril toimuval üldkogul valitakse erakonnale uus juhatus.

Loe lisaks:SDE otsustas valida uue juhtkonna

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...