1. juuni 2011

Otsime oma meeskonda 10 vabatahtlikku!

VABATAHTLIKUD MUUDAVAD MAAILMA!

Hea vabatahtlik! Otsime abiks 10 vabatahtlikku, kes aitaksid meil läbi viia 30. Tallinna Vanalinna päevade ratastoolisõitu, mille kohta info leiad siit.

Kui sina tunned, et tahad meile appi tulla, siis oleme tänulikud ürituse õnnestumise eest. Ja selleks, et kõik hästi läheks on vaja sinu abi ainult paariks tunniks. Tule kohale juba sellel laupäeval, 4. juunil 2011 Shnelli tiigi äärde. Koguneme kella 11ks purskkaevu juures ja valime kohad, kus rada turvama hakata, ikka selleks, et ratastoolisõitjad ei eksiks teelt, kalduks rajalt kõrvale ja küsiks abi, kui seda vaja läheb.
Kui otsustad, et tuled meile appi, siis palun anna ennast teada meile ja ole kindlasti seal, kuhu lubasid tulla ja abiks olla! Vabatahtlikke peame meeles ja kindlasti saab juua ja midagi näksida.
Tiia Tiik (telefon 5219102, email tiiatiik@hot.ee) ja Arko Vool (telefon 580 580 63, arko.vool@gmail.com). Meie oleme ka vabatahtliku töö tegijad.

Kas teadsid, et 2011 aasta on

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...