17. märts 2019

Sõbrakuu veebruar

Veebruaris oli korralik lumine talvekuu. Sai käidud koolitusel Õpetajate majas. Sain kasulikke mõtteid kuidas keeruliste klientidega paremini toime tulla. Veel käisime Arkoga kinos "Tõde ja õigust" vaatamas. Meile meeldis. Eriti need näitlejad ja tuli raamatus loetu meelde. Kaunid loodusvaated ja sajandi tagune külaelu. Hea filmitöö.
Käisime ka autoga sõitmas Paides, Türil. Tegime piknikku ja nautisime mõnusat ilma.
Sõbrapäeval ja vabariigi aaftapärval sõime gead ja paremat.  Lund oli palju ja ka korralikult miinuskraade. Kuu läks nii kiirelt ja päevad juba märgatavalt pikemad. Lufesin läbi raamatu "12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma". Tiiul käisin külas 2 korda ja lapsed käisid meil. Tervia jukerdas ja nii käisin perearstil, kes peale mu kurtmist mulle kõrvetise vastu rohtu kirjutas ja peale vereanalüüsi trllis veel lisa uuringuid aga need midagi tõsist ei näidanud. Oli mibgi põletinunäitaja 71, kuid soovituslik on 3-5. Sain saatekirjad sondi neelama ja selle toru neelamise ma ära tegin n7ng saon teada, et klapp ei sulgu. Imelik oli see, et see tuimestus hakkas alles autos mõjuma. Veel käisin ultraheliuringul, kus sain teada, et kõik siseorganid on normaalsed ja midagi halba ei ole. Ja kui juba seal kliinikus kohapeal pakkuti ka rinnavähiuuringut, siis sai ka see tehtud. Pole varem skriiningu kutse alusel käinud aga nüüd tehtud ja asi korras. Tööl oli meil bowlingu üritus, kus sain 2. koha 22st. Ise rahul ja sai see Kristiine Learys ära proovitud. Seal oli minu jaoks liiga hämar ja liiga palju vilkuvaid ekraane, mis segasid aga muidu oli tore.


Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...