20. august 2015

Lähme sõidame!

Mina panin ennast juba kirja. Olen 2 korral juba osalenud aga kuigi see rada on minusuguse vormiga jalgratturile raske, siis ikka tahan minna. Kui eelnevad aastad on distantsi pikkuseks olnud 10 km, siis sel korral on see 2,5 km pikem. Samuti toimub ka ratastooli sõit. Kutsun osalema. Enne seda on soovitatav ikka natuke sporti teha. Ma siin vaikselt ikka paaril korral nädalas jalgrattaga sõidan. Lõpuks pole ma mingi tippsportlane, vaid tähtis pole võit, vaid osavõtt. Järgnev info on saabunud ELILi listi kaudu 19.08.2015:

Juba mitmendat aastat järjest kutsub Jüri Ratas ratastoolikasutajaid omanimelise võistluse raames mõõtu võtma ratastoolisõidus. Sel aastal toimuvad võistlused pühapäeval, 30.08.15. Distants endiselt 1,4 km ja sõit traditsiooniliselt  Pirita Velodroomil. Täpsemalt loe allpool olevast Jüri Ratase kirjast ja registreeru lehel www.ratas.ee/voistlus

Jaga infot võistluse kohta oma sõpradega!
Tervitab Auli
-------------------------------------------------
Hea Spordisõber!

Tänan, et oled varasematel aastatel osalenud Jüri Ratase jalgrattavõistlusel.

Kutsun Sind koos oma pere ja sõpradega osalema 30. augustil 2015 „Jüri Ratase XI jalgrattavõistlusel“, mis on ka tänavu kõigile osalejatele tasuta. Võistluse algus on kell 11.00 Pirita Velodroomil, Rummu tee 5.

REGISTREERI ENNAST kodulehel: www.ratas.ee/voistlus Palun kindlasti kasutada eelregistreerimist, mis kestab kuni 26. augustini. Vajadusel saab kohapeal registreerida võistluspäeval kell 9.00 – 10.20.

Enne võistluse algust näitab Sparta Spordiklubi kasulikke soojendus- ja venitusharjutusi. Taaskord on kohal ka Lõvi Leo, Nublu ja Operation Lifesaver Estonia, kes annavad edasi õpetussõnu heast käitumisest ning politsei ja päästeameti tegevusest. Kohapeal on tutvumiseks tuletõrjeauto.

Jalgrattavõistluse programm:
·        9.00 – 10.20 kohapeal registreerimine;
·        9.00 – 10.50 eelregistreerunutele numbrite ja kiipide kättesaamine;
·        11.00 – võistluse avamine;
·        11.15 – Selveri Tibusõit;
·        11.30 – Jaffa lastesõit;
·        12.00 – naiste ja meeste sõit;
·        12.05 – ratastoolisõit;
·        13.30 – autasustamine ja loosimine;
·        13.45 – võistluse lõpetamine.

Jüri Ratase XI jalgrattavõistluse distantsid:
  • Selveri Tibusõit (kuni 6-aastased), distants 450m;
  • Jaffa lastesõit (vanuses 7-12 aastat), distants 3,5km;
  • Naised, distants 12,5km;
  • Mehed, distants 12,5km;
  • Ratastoolisõit 1,4km;
  • Perearvestus (arvesse läheb vähemalt ühe vanema ja lapse osalus).

NB! Kiivri kandmine on võistluse kõikidel distantsidel kohustuslik.

Osavõtt Jüri Ratase jalgrattavõistlusest on tasuta. Tänavu kogume vabatahtlikke annetusi vähiravifondile "Kingitud elu". See on Eesti esimene eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on toetada vähihaigeid, kelle ravi Haigekassa ei toeta. SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu tegemiste ja annetamisvõimalustega saad täpsemalt tutvuda kodulehel http://www.kingitudelu.ee/

Võitjatele on auhinnad naiste ja meeste arvestuses. Selveri Tibusõidus, Jaffa lastesõidus ning ratastoolisõidus saavad kõik lõpetajad väikese meene ja medali. Perearvestuses loositakse välja Tallinki perereis Rootsi ja Soome. Kõigi osalejate vahel loositakse välja kaks jalgratast, muusikakeskus Sony Centeri poolt ning mitmeid teisi auhindu. Esimesed 500 lõpetajat saavad medali.

Jüri Ratase XI jalgrattavõistlust aitavad korraldada Tridens, Jaffa, Selver, AS TTP, KH Energia Konsult, Aktsiaselts Fifaa, Skechers Eesti, AS Vipex, Sony Center, G4S, Sportland, Balbiino, Rahvusooper Estonia, Operation Lifesaver Estonia, Tallinna Botaanikaaed, Tallinna Loomaaed, Veloplus, Sparta Spordiklubi, Ramirent AS, SA Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu", Tallinna Kiirabi, Politsei- ja Piirivalveameti Põhja Prefektuur, Põhja-Eesti Päästekeskus, Pirita Velodroom, Pirita Linnaosa Valitsus, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Hasartmängumaksu Nõukogu, Maanteeamet.

Lisainfo ja kontaktid aadressil https://www.facebook.com/ratasjuri
Parimate soovidega, Jüri Ratas

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...