20. mai 2018

Päikeseline emadepäev

 
Emadepäev on selline tore ja armas.  Hommikul oli Renelt kutse lõunasöögile Nõmme mäe alla. Võtsin ennast kokku ja läksimegi kohale. Noored olid nii kenasti ennast valmis sättinud ja sain neilt kollased tulpid. Pirosmanil  on oma lastemänguväljak ja toit maitses hästi. Kuna mul sai läbi 2 nädalat kestnud vedeldieet, siis sain süüa kartuliputru ja kotlette. Arko ja noored sõid šašlõkki.  Liisa Mariale toodi lastepraad. Praed olid nii suured, et lasime toidu koju kaasa pakkida. Käisime ka Bauhausis ja ostsin endale rõdu peale lilli.
Õhtul tuli Imre pere külla ja tõid mulle roodikimbu.  Tegime ahjulõhekala praadi ja rabarberiõunakooki. Kutsusin noori Kakumäe randa ja kuna Arko loobus välja tulemast,  siis läksime noortega. Ilm oli suurepärane, taevas sinine ja jalutasime rannas. Oli kena emadepäev ja ma rõõmus, et lapsed oma lastega meile jõudsid.Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...