14. veebruar 2011

Sõbrad on need, kes tulevad ja jäävad

Kallid sõbrad! Tore, et olemas olete ja teid õn õnneks nii palju.
Kui võiksin anda Sinule ühe omaduse, annaksin Sulle võimaluse näha iseennast nii, kuidas teised näevad Sind. Siis võiksid tähele panna kui võrratu Sa oled!

Kallid sõbrapäevaks! Õnne ja rõõmu ja hoolige üksteisest!

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...