5. november 2013

Tervisepäev HaaberstisNeljapäeval, 14. novembril toimub Haabersti tervisekeskuse aatriumis aadressil Ehitajate tee 137 Lääne Tallinna Keskhaigla tasuta Tervisepäev, kuhu on oodatud kõik huvilised. Tervisepäeval on kell 14 – 18 võimalik kõigil, kel huvi oma tervisliku seisundi vastu, määrata luutihedust, mõõta vererõhku, määrata veresuhkru ja kolesterooli, aga ka kopsufunktsiooni taset.  Patsiente nõustavad Lääne-Tallinna Keskhaigla õed.

Haigla õendusjuht Aivi Kaburi sõnul on üritusele oodatud kõik need inimesed, kellel on tahtmine, aga ka vajadus enda tervise kohta rohkem teada saada ja kiiresti lihtsamad tervisenäitajad üle vaadata. „Meie õed on tublid, kindlasti oskavad nad ka nõu anda, kui mingid näitajad ei peaks just normis olema,“ lisas Kabur. Üritus on tasuta. Haigla tänab toetuse eest AS CHEMI-PHARMi, Tervise Abi OÜ-d ja Eesti OÜ GlaxoSmithKline-i.

Kommentaare ei ole:

Hea teada: kui korteriremondi planeerimisel on vaja teha kohandusi puudega inimese heaks

 Juhtusin lugema FBst Postimehe artiklit, milles palju asjalikke soovitusi. Kellel on plaanis teha kodus remonti, siis allpool järgnevad soo...