20. jaanuar 2015

Tule Astangu keskuse avatud uste päevale

Kutsume Teie organisatsiooniga seotud inimesi 6. veebruaril kell 10-14.00 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse (aadress Astangu 27, Tallinn) avatud uste päevale!
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Eestis ainulaadne keskus, mis aitab tööealistel erivajadusega inimestel läbi erinevate õppimisvõimaluste (sealhulgas kutsehariduse) ja rehabilitatsiooni arendada oma teadmisi, oskusi ning  tegevus- ja töövõimet. Õpingute lõppedes toetame kõiki oma õppijaid tööleasumisel või muude tegevusvõimaluste leidmisel. Lisainfot meie keskuse kohta leiate aadressil www.astangu.ee.
Meie avatud uste päeval osalemine aitab erivajadusega inimestel ja nende lähedastel selgusele jõuda, kas mõni Astangu keskuse poolt pakutavatest teenustest aitaks neil oma elukvaliteeti tõsta, ning pakub infot, mille alusel arenguvõimalusi otsivatele inimestele ka ise Astangut soovitada.
Tutvustame avatud uste päeval meie õppimisvõimalusi, kaitstud töötubasid, rehabilitatsiooniteenuseid, nõustamisteenuseid (abivahendid ja kohandused), Astangul pakutavat tööhõivealast tuge ja palju muud olulist. Avatud uste päeva kava leiate manusest ja meie kodulehelt. Toimuvad erialasid tutvustavad praktilised töötoad, ringkäigud ning seminarid „Kuidas hinnata kutsesobivust ja leida võimalusi edasiseks tegevuseks?“ ja „Erivajadusega inimene tööturul“. Kohvikust saab osta meie õppijate valmistatud suupoolist. Palume tulijatel end avatud uste päevale registreerida internetis või telefonil 687 7231. Kõigi üritusel osalejate vahel loosime välja auhinna. Hoidke meie üritusel silma peal ka FacebookisOotame Teid Astangule! Tulge ise ning edastage infot ka oma organisatsiooni liikmetele!

Lisainfo: Mai-Liis Sõerd, Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, mai-liis.soerd@astangu.ee Tel 687 7225; 5887 2350 www.astangu.ee

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...