29. september 2015

Tule saa osa muusikapäevast

Tulemas on muusikapäev.
Vahendan infot, et Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskus  tähistab  muusikapäeva Eesti Muusikanõukogu tähistab  1. oktoobril kolmandat korda rahvusvahelist  muusikapäeva. Sel päeval juhitakse  suurejoonelise kontserdiprogrammi kaudu tähelepanu muusika tähtsusele meie igapäevaelus. Kontsert toimub ka Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses.
Muusikapäeval toimub üle terve Eestimaa enam kui 200 tasuta lühikontserti ja põnevad lisaprogrammid. Kuulamisrõõmu võib kogeda nii traditsioonilistes kui ebaharilikes kohtades, mis 1. oktoobril kontserdipaikadeks vormuvad. Muusikapäeva kontserdid on keskmiselt 30 minutit pikad ning toimuvad päevasel ajal. Päevale paneb punkti iga-aastane Muusikapreemiate tseremoonia, mida saab algusega kell 19 jälgida ETV otseülekande vahendusel telepildis või kuulata Klassikaraadiost. Muusikapäev on heatahte ettevõtmine, mille õnnestumisele aitavad kaasa sajad muusikud, kontserdipaigad, koostööpartnerid ja toetajad. Rahvusvahelist muusikapäeva tähistatakse ülemaailmselt 1. oktoobril alates 1975. aastast.
Üheks kontserdipaigaks on Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskus (Endla 59), kus  kell 16 annavad tasuta kontserdi trompetist Indrek Vau ja pianist Peep Lassmann.

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...