29. jaanuar 2012

Talv nagu talv ikka

Eile siis läksime välja ja tegin mõned pildid ka. mis sest, et liiga ere päike ja valge lumi pildid ülevalgustasid. Ikkagi oli ilus ja mõnus kuulda kõndimisel lume kriuksumist. Arko istus autos ja tema panin peegelpidi sisse. Talv peabki talve moodi olema, arvan mina. Ja kindlasti peab ika külma ka olema. Pildid siis valisin välja sellised. Üks pilt on ka Arko tehtud.

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...