1. jaanuar 2011

Head uut 2011.aastat!

Nii ta tuli, suure tulevärgiga ja eurodega! Mustamäel koduõuel oli palju rakette ja vähe inimesi väljas aga pooleks tunniks jagus seda tulede sära. Sai head uut aastat soovitud majarahvale, kes õues oli ja siis valasime õnnetina. itus. Esimene uusaasta mobiilikõne oli vanemalt pojalt ja järgmisena nooremalt, siis lisandus smsse ja vanema õe tervitus. Loodan, et see valgekassi aasta tuleb parem, tegusam ja õnnelikum! Esialgu kalkuleerime eurodesse ja siis peaks varsti poodi minema. Tõenäoliselt alguses maksan ikka kaardiga. Õnne euroaastaks!

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...