11. detsember 2012

Ligipääsetavuse testimised

Nii see on, et kui abi vaja ja kui töölt veidikegi saan tulla, siis abiks ikka. Testimise ja ligipääsetavuse hindamisel oleme soovitusi andnud ja ka mitmeid ettepanekuid teinud. Jüri Järve ja Arko Vool on paljudes huvitavates kohtades käinud nagu Mustamäe polikliinikus, reisisadamas ja Põhja-Tallinna teede kaardistamisel.

Näiteid hoonetest ja ligipääsetavuse testimistest.Mõni kord on illm eriti ilus ja lumesadu nii kaunis.

11.12.2012 Ligipääsetavuse ja invatoa testimine Pikk 66 Hotellis

6.12.2012 Mustamäe turu puu- ja köögivilja hoone ülevaatus. Jõuludeks avatakse ja mustamäelased saavad jõulukapsaid juba sealt osta.


30.11.2012 Lasnamäe uus turg täna... Selline ta siis ongi.


23.11.2012 Operatsioon "Õ" Vool ja Tiik tegutsevad jälle. Seekord vaatasime üle puudused, uues varsti avatavas Selveris Tallinnas Pärnu maanteel.

29.10.2012 hommikul käisime (Jüri Järve, Arko Vool, Malle Ojamaa ja Tiia Tiik) Õismäel vaatamas Lääne-Tallinna Keskhaigla uue Hooldusravikliiniku vastavust invanõetele ja viimast kooskõlastust andmas enne avamist.


  Jälgi meie tegutsemist Tallinna Liikumispuudega Inimeste Ühingu FB lehelt https://www.facebook.com/TallinnaLiikumispuudegaInimesteUhing

Kommentaare ei ole:

Kevadpuhkus Türgis 2

Tuba oli väga hea asukohaga, kõik mugavused ja ligipääsetavus ja kohandused ka Arko jaoks. Piisavalt ruumi rõdule pääsemiseks. Muideks kodus...