11. september 2009

Rahu, ainult rahu!

Paanikaks pole põhjust, sest laps kosub ja paraneb. Eile teda Lastehaiglas vaatamas käies selgus, et ta liigub ratastooliga ringi. Haavad teevad küll haiget ja lõuad ja hambad on valusad aga üldiselt oli palju kobedam kui üleeile.

Sugulastele, sõpradele teadmiseks, et Renega on kõik enam vähem korras. Vaatama võib minna aga paarikaupa ja pisukeste külastustena. Pikalt pole viisakas haige juures viibida, sest haige inimene vajab puhkust, järelemõtlemise aega ja rahus autoavariist kosumist. Küll need mäletused tagasi tulevad ja jalavalu kaob.

Kommentaare ei ole:

Lahkus minu klassijuhataja Rein Põldme

 Kaastunne Maiele ja perele ja meie kooli õpetajatele. 89aasta on pikk elu, täis tegusid, tööd ja kogemusi. Tunneme uhkust ja mäletame oma k...